Поїздки | Події

2022 рік

Січень

Участь у фестивалі "Освітній мистецький фестиваль Курбас.Технології - 21" з виставами "Гамлет" та "В гості до Сонечка"

2021 рік

Грудень

Прем'єра вистави "Різдво.Тризна" за поезією Жадана. Вечірня сцена.

Листопад

Участь у Арт-резиденції театрів ляльок "ДніпроПаппетФест" (м.Дніпро) з виставою "В гості до Сонечка"

Жовтень

Участь у Першому міжнародному фестивалі СТРУС/The First International Festival STRUS(м.Львів) з виставою "Сніжинка для Вовчика", яка здобула найвищу нагороду фестивалю - 1 місце.

Участь у Міжнародному фестивалі у Вінниці "Подільська лялька" з виставами - "Сніжинка для Вовчика" (онлайн), і "В гості до Сонечка"(офлайн). Кожна з них принесла театру свою нагороду. "Сніжинка для Вовчика" отримала диплом за 1 місце. Вистава "В гості до Сонечка" принесла відзнаку жюрі фестивалю "За створення низки ролей у виставі актрисою Татяною Шелельо"

Вересень

Участь у "Фестивалі-Премія ГРА - 2021" з виставою "Діти Ноя"(лонг-лист)

Липень

Міжнародний проект - Україна - Польща - Білорусь - перший етап - запис аудіовистави "Сірий та Руда" С.Новицької

Червень

Прем'єра вистави "Сніжинка для Вовчика"

Травень

Участь у фестивалі "Кальміюс" м.Краматорськ з виставами "Божественна комедія... АнДанте", "В гості до Сонечка", "Ось та Ась"

2020 рік

Грудень

Участь у "Фестивалі-Премія ГРА - 2020" з виставою "Пустостан" (шорт-лист)

Вересень

Прем'єра вистави "Діти Ноя". Вечірня сцена.

Травень

VI-I Міжнародний театральний онлайн фестиваль "І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ"

2019 рік

Грудень

Участь у IV Міжнародному фестивалі театрів ляльок “ДніпроПаппетФест” з виставою ”Божественна комедія”.

Листопад

В рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав "Andriyivsky Fest в Українському форматі", на основній сцені Київського академічного театру "Колесо" Львівський академічний театр "І люди, і ляльки" представив виставу "Пустостан" за твором Маліни Пшесьлюги.

Жовтень

Участь в XVII Міжнародному фестивалю театрів ляльок “Інтерлялька-2019” з виставою "Пустостан".

Прем'єра вистави "В гості до Сонечка"

Вересень

Участь з виставою "Пустостан" у фестивалі "Мереживо казкове" в Черкасах. Театр нагороджений дипломом "За кращу виставу".

Серпень

Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Mlodego Widza "FOTEL - 2019" w Juszkowie (Польша). Передпрем'єрний показ вистави "В гості до Сонечка" у постановці Marcina Marzrca.

Червень

Театр провів V Міжнародний фестивалю театрів ляльок “І люди, і ляльки – 2018». Участь у фестивалі взяли театри з Албанії, Польші, Литви та України.

Травень

Прем'єра вистави "Пустостан". Вечірня сцена.

Квітень

Участь у Міжнародному фестивалі "Схід-Захід" в місті Кракові з виставою "Еклезіаст". Вистава нагороджена дипломом "За краще музичне оформлення" (Людмила Зборовська, Олексій Кравчук)

Березень

Участь у фестивалі “Чехов фест” з виставою “Божественна комедія...АнДанте”.

2018 рік

Січень

Участь у IV Міжнародному Різдвяному фестивалі лялькових вертепів та театрів ляльок «Нябёсы» Мінськ (Білорусь). Гран-прі фестивалю за виставу «Скинія златая».

Березень

Нагородження переможців та номінантів «Прем’єри сезону 2016-2017» Житомир (Україна). Людмила Зборовська - номінація за краще музичне оформлення у виставі «Божественна комедія… АнДанте» , колектив театру – номінація за кращий акторський ансамбль у виставі «Божественна комедія… АнДанте».
Участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Чехов фест» Суми (Україна). Диплом переможця - «Миті акторського генію» отримала Надія Крат за роль Гамлета у виставі «Гамлет».

Квітень

Участь у «Днях театру ляльок «І люди, ляльки» Гродно (Білорусь) з виставами «Гамлет», «Тото Відважний», «Божественна комедія… АнДанте».

Травень

Участь у III Міжнародному фестивалі мистецтв «Карпатський простір», локація «Лялькові обереги» Івано-Франківськ (Україна) з виставою «Гамлет».

Червень

Дипломом лауреата премії ЛМВ НСТД України “Галицька мельпомена” у номінації краща вистава 2017-2018р. у театрах ляльок ЛМВ НСТД України нагороджена вистава "Гамлет".

Липень

Театр провів IV Міжнародний фестивалю театрів ляльок “І люди, і ляльки – 2018». Фестиваль прийняв більше двадцяти колективів, 9 з який були з-за кордону.

Серпень

Участь у двох фестивалях Польщі: в м.Плонськ на Ogolnopolskij Festiwal Teatrow Lalkowych і Ulicznych “Calineczka” і на Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych w Juszkowie (біля м.Гданськ). Вистави, що стали учасниками – «Божественна комедія... АнДанте» та «Пустотливе жабеня».

Вересень

В рамках презентації Львова на фестивалях та конкурсах, колектив театру ЛАТЕМ “І люди, і ляльки” з виставою В.Шекспіра “Гамлет” було запрошено на культурно — мистецький захід “Театр: пошуки та експерименти” в рамках заходів з підготовки і проведення у м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю “Кропивницький”

За висновками експертної ради комісії фестивалю “Світ. Огляд” м.Сєвєродонецьк, актриса Надія Крат отримала перемогу в номінації “Найкраща акторська робота” (вистава В.Шекспіра “Гамлет”, режисер О.Кравчук).

Жовтень

Участь у III Міжнародному фестивалі театрів ляльок “ДніпроПаппетФест” м. Дніпро з виставою “Музична крамничка”.

Участь в “Українському Тижні в Гданську - 2018”, м. Гданськ (Польща) з виставою "Божественна комедія... АнДанте".

Грудень

Надію Крат нагороджено від Національної спілки театральних діячів України Премією імені Віктора Афанасьєва “За вагомий внесок у розвиток мистецтва театру ляльок” та Премією Хостікоєва і Бенюка під назвою «Браво» за роль Гамлета.

2017 рік

Березень

Нагородження переможців та номінантів «Прем’єри сезону 2015-2016» Хмельницький (Україна). Людмила Зборовська та Олексій Кравчук - номінація за краще музичне оформлення у виставі «Еклезіаст», Людмила Зборовська – номініція - краще музичне оформлення у виставі «Скинія златая», Ельвіра Босович – номінація – краща сценографя та ляльки у виставі «Скинія златая», номінація – найкраща вистава для дітей дошкільного віку («Скинія златая») та Людмила Зборовська – диплом переможця за музичне оформлення у виставах «Еклезіаст» та «Скинія златая».

Квітень

Участь у заході «Дні театрів ляльок України» Панєвєжис (Литва) з виставою «Еклезіаст» та «Ось та Ась».

Вересень

Участь у IV Міжнародному фестивалі «Мереживо казкове» Черкаси (Україна) з виставою «Ось та Ась» . Диплом «Креативність. Майстерність. Позиція».

Жовтень

Участь у ХІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок і анімації фільмів «Lalka Też Człowiek» Варшава (Польща) з виставою «Божественна комедія… АнДанте».

2016 рік

Травень

Участь у ХVІІІ Міжнародному театральньному фестивалі «Мельпомена Таврії» Херсон (Україна) з виставою «Еклезіаст».

Червень

Участь у ІV Міжнародному Фестивалі KAZ.KAR Львів (Україна) з виставою «Хрясь рятує друзів».
«Волоцюги та ляльки». Триденна мандрівка театру «І люди, і ляльки» селами Львівщини з виставою «Божественна комедія… АнДанте».

Вересень

Участь у ХLVІ Всеукраїнському святі театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» Кропивницький (Україна) з виставою «Тото відважний» та «Еклезіаст».

Жовтень

Участь у ХІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок і анімації фільмів «Lalka Też Człowiek» Варшава (Польща) з виставою «Еклезіаст». Диплом «Чарівна мить» за анімацію нетеатральної ляльки отримала Алла Новікова.

2015 рік

Червень

«Волоцюги та ляльки». Триденна мандрівка театру «І люди, і ляльки» селами Львівщини з виставою «Курячі мрії».

Вересень

Участь у ІІI Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Мереживо казкове» Черкаси (Україна) з виставою «Тут і Там». Диплом за високу сценічну культуру акторського ансамблю у виставі «Тут і Там» отримали: Едем Ібадуллаєв , Роман Козак та Надія Крат.

Жовтень

Участь у XXI Міжнародному Фестивалі Театрів Ляльок «SPOTKANIA» Торунь (Польща) з виставою «Колесо долі».

2014 рік

Вересень

Участь у IV Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок “Прем’єри сезону 2012-2013” Київ, Буча (Україна) з виставою «Лелеченя та опудало».

2013 рік

Березень

Нагородження переможців та номінантів «Прем’єри сезону 2011-2012» Київ ( Україна). Дарія Іванова – номінація за краще музичне оформлення у виставі «Колобок», Ельвіра Босович – номінація за краще художнє оформлення у виставі «Колобок», Надія Крат – номінація за кращу роль у виставі «Колобок», Дарія Іванова – номінація за кращу режисуру у виставі «Колобок», диплом за кращу виставу для дітей від 3 до 5 років за виставу «Колобок».

Травень

Участь у ІII Міжнародному Фестивалі KAZ.KAR Львів (Україна) з виставою «Горіхова гілочка».

Листопад

Участь у Арт-Фестивалі міст України «МЛИН» Київ (Україна) з виставою «Півонієвий ліхтар».

2012 рік

Вересень

Участь у ІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Мереживо казкове» Черкаси (Україна) з виставою «Колобок».

2011 рік

Травень

Участь у VIII Міжнародному фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик» Львів (Україна) з виставою «Музична крамничка». Диплом за вагомий внесок у розвиток лялькового театрального мистецтва.

Вересень

Участь у V Міжнародному фестивалі національної класики «ОБЕРЕГИ 2011» Івано-Франківськ (Україна) з виставою «Музична крамничка». Вистава отримала Диплом глядацьких симпатій.

2010 рік

Жовтень

Участь у XІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Інтерлялька-2010» Ужгород (Україна) з виставою «Горіхова гілочка».

2009 рік

Березень

Нагородження переможців та номінантів «Прем’єри сезону 2013-3014» Київ (Україна). Диплом за кращу виставу від 3 до 5 років за виставу «Руденький їжачок».

Травень

Участь у фестивалі «Галицька мельпомена» з виставою «Горіхова гілочка». Диплом за кращу виставу 2009 року у театрах ляльок ЛМВ НСТД України.

Серпень

Участь у Першому Міжнародному фестивалі регіональної культури «Карпатія – 2009» з виставами «Шовкова косиця» та «Курячі мрії».

2008 рік

Жовтень

Участь у V Міжнародному фестивалі «Лялькові рандеву» Чернігів (Україна) з виставою «Шовкова косиця». Диплом за найкращу виставу.

2004 рік

Червень

Участь у Міжнародному фестивалі античного мистецтва «Боспорські Агони» Керч (Україна) з виставою «Півонієвий ліхтар». Диплом за виконавську майстерність, творчий пошук і популяризацію світової історико – культурної спадщини.

2002

Квітень

Участь у Міжнародному театральний фестивалі «Відлуння» Київ (Україна) з виставою «Півонієвий ліхтар».

2000 рік

Липень

Участь у VIII Міжнародному фестивалі театрів ляльок “Zsakomban a Babon” Сароспатак (Угорщина) з виставою «Хто сказав «Няв» та «Пригоди каштанчика».

Жовтень

Участь у Міжнародному театральному фестивалі «Золотий Лев» Львів (Україна) з виставою «Півонєвий ліхтар».

1999 рік

Травень

Участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Золотий Телесик» Львів (Україна) з виставою «Шовкова косиця».

Жовтень

Участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Інтерлялька-1999» Ужгород (Україна) з виставою «Теремок».

1998 рік

Жовтень

Участь у Міжнародному театральному фестивалі «Подільська лялька» Вінниця (Україна) з виставою «Журавлине пір’я». Вистава отримала - Диплом глядацьких симпатій.

1996 рік

Жовтень

Участь у Міжнародному театральному фестивалі «Золотий Лев» Львів (Україна) з виставою «Журавлине пір’я».

1994 рік

Травень

Участь у Міжнародному фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик» Львів (Україна) з виставою «Теремок».