Олег Максимович Новохацький народився 25 лютого 1937 року у м.Ялта.
З 1953 року по 1956 рік Олег Новохацький навчався у Дніпропетровському театральному училищі. А згодом закінчив вищі режисерські курси (Москва 1974-1975рр.) та курси підвищення кваліфікації (Київ 1976рік).
В 1990 році нарешті втілилась мрія усього його життя. Невеличкий колектив однодумців, який згуртувався навколо Олега Новохацького, отримав своє приміщення та офіційний статус театру. Створюючи цей оригінальний, мистецький осередок культури Олег Новохацький пішов шляхом експерименту та пошуку нових форм у театральному мистецтві, обрав за мету відродити українське мистецтво ляльок, прагнув розширити рамки лялькового жанру, поєднати драматичну гру акторів з прийомами „оживлення” ляльки.
Впродовж усіх років незмінним партнером Олега Максимовича у розбудові театру та створені матеріальної складової вистав була його донька – Олена Городецька (1959-2009р.р) Наділена від природи вишуканим художнім смаком, працелюбністю, наполегливістю, багатою уявою та почуттям гумору, Олена створила ряд вистав, які назавжди полонили серця глядачів. В результаті співпраці батька та доньки народились такі вистави як: «Чорний кабінет у денному світлі», «Чарівні скарби», «Журавлине пір’я», «Маруся Богуславка», «Каштанчик», «Мій золотий синочок» та багато інших. Налічувалось їх близько 25.
Працювала Олена в маленькій орендованій кімнаті, яка служила їй за вітальню, спальню і художню майстерню. Всі роботи виконувала сама, виробничих цехів в театрі не було. Бувало актори приходили до Олени та допомагали їй, хто, як і чим умів. Вже тоді в колективі почав формуватись той настрій театру – дому, атмосфера взаємодопомоги та небайдужість до усіх процесів, що відбувались в театрі.
На жаль, в результаті важкої хвороби Олена передчасно залишила цей світ. Та її любов до життя, чудове почуття гумору та невгамовний оптимізм назавжди лишились світлим спогадом в серцях тих, хто знав Олену та провів поряд з нею хвилини, місяці чи роки.
До цього часу в театрі працюють вихованці та послідовники Олега Максимовича та Олени Олегівни, які зберегли в своїх серцях любов до ляльки та своєї професії.