Зелений Grey Teal Orange

Львівський театр естрадних мініатюр

„І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ”

 

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Засновник театру

PDFДрукe-mail

Актори театру «І люди, і ляльки» - всі вихованці свого керівника, лауреата премії «Експеримент» НСТД України Олега Новохацького. З ним вони пройшли нелегкий шлях від театральних азів до уміння творити глибинний сценічний образ і досконалого володіння лялькою. Вони чудово себе почувають і за ширмою, і у живому плані, хоча Олег Новохацький вірний лицар ляльки і в своїх творіннях рідко звертається до живого плану, хіба це конче потрібно для донесення ідеї твору.

Закінчив театральне училище у Дніпропетровську. Починав працювати актором Першого українського театру для дітей та юнацтва (тоді – ТЮГ імені Максима Горького), потім у Львівському обласному театрі ляльок, де займався педагогічною діяльністю, виховував молодих акторів та був скерований на вищі режисерські курси до Москви. Згодом став художнім керівником у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. А от коли почалась перебудова з'явилась можливість зробити театр «моєї мрії». Олег Новохацький залишив попереднє місце праці і, ризикуючи усім, зробив театр, у якому втілив своє бачення дійства для дітей. Так і виникли «І люди, і ляльки».

Олег Новохацький

Новохацький Олег Максимович 1957 року закінчив Дніпропетровське театральне училище. Працював актором Львівського театру юного глядача, Львівського театру ляльок. Багато років керував і був головним режисером Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького, відкривав популярний клуб «Романтик», готував великі масові свята. З 1986 року працював помічником режисера лялькового театру у Львові. На вищих режисерських курсах у Москві стажувався в майстерні Сергія Образцова. Лауреат премії «Експеримент» (1999), а також володар численних нагород і дипломів. Тепер є директором і художнім керівником створеного ним театру-студії естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».