Новини театру

Конкурс

Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» оголошує конкурс на заміщення посади актор ІІ категорії (жінка, чоловік).
Кваліфікаційні вимоги – повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки; виконання ролей у виставах (студентські роботи або ролі у професійному театрі).
Документи на конкурс просимо надсилати на адресу театру (79005, м.Львів, вул.Фредра, 6/2) до 25 травня 2019 року.
Перелік документів :
1. Заява у довільній формі;
2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. витяг з трудової книжки (за наявності);
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
Конкурсний відбір відбудеться 28 травня 2019 року о 13.00 годині в приміщенні театру, за адресою: м.Львів, вул. Фредра, 6/2
Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за Тел: (032) 261-21-27; тел/факс: (032) 261-31-25; e-mail: venolzo@gmail.com
Директор-художній керівник ЛАТЕМ «І люди, і ляльки» Заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук
Читати далі

День лялькаря 2019

Колектив театру «І люди, і ляльки» вітає усіх колег, шанувальників, прихильників, глядачів, всіх хто віддав своє серце, чи бодай частинку його світу, де на рівних існують люди, ляльки, фантазія, уява та дійсність. Де нам довірена найбільша цінність – альбоми дитячих сердець, думок, на чистих листках яких ми маємо за честь лишати свої замальовки, які будуть впливати на формування почуття гармонії в навколишньому світі через образ, колір, музику та звуки, культуру спілкування, сприйняття. Щиро радіємо кожній вашій роботі, де втілюються ваші мрії, надії, уява, прагнення. Зичимо на цьому шляху нових здобутків та перемог.
А наш колектив отримав свої дарунки до Дня лялькаря – найперше це новий сайт нашого театру!!! Не один рік ми мріяли про це – і ось нарешті сьогодні мрія стала реальністю. Незабаром в меню сайту з’явиться ще один розділ – «фестиваль». Дякуємо Ярині Косів, яка виявила неабияку наполегливість, професійний та творчий підхід до цієї справи. Дякуємо KMR Systems за терпіння, час та зусилля на шляху до втілення нашої мрії. Робота ще не завершена, але на даному етапі ми радо ділимося з вами напрацьованим матеріалом. Наступний дарунок! За підсумками всеукраїнського огляду – конкурсу театрів ляльок «Прем’єри сезону 2017-2018» перемогу в номінації «Краща жіноча роль» отримала актриса нашого театру Надія Крат – за роль Гамлета у виставі «Гамлет» у постановці Олексія Кравчука. Окрім цього вистава «Гамлет» отримала чотири дипломи-номінантів у номінаціях «Кращий художник» - Оксана Россол , «Кращий режисер» - Олексій Кравчук, «Краща вистава для сімейного перегляду» та «Кращий акторський ансамбль» - Надія Крат, Володимир Мельніков, Людмила Зборовська, Василь Сидорко, Тетяна Шелельо, Едем Ібадулаєв.
Вітаємо своїх переможців і вітаємо вас з вашими великими та маленькими здобутками. І не має значення, де ця перемога зафіксована – на папері, в думках чи серці. Головне, що наші зусилля та вектори спрямовані один до одного.
Читати далі

Закінчився 2018 рік.

Закінчився  2018 рік.  Для театру, як і для окремої людини, кожний рік має своє забарвлення, свою історію. Історія цього року для нас була багатою на поїздки, на зустрічі та нові знайомства.  Окрім цього стартувала довгоочікувана подія — робота над розробкою нового сайту театру. 

Почався 2018й з приємної для театру події — фестивалю вертепів у Мінську (січень), де «Скинія златая» отримала Гран-прі. А при закінченні року, у грудні, була відзначена двома почесними відзнаками Національної спілки театральних діячів України наша акторка Надія Крат за роль Гамлета. Це Премія імені Віктора Афанасьєва «За вагомий внесок у розвиток мистецтва театру ляльок» та друга — це Премія Хостікоєва і Бенюка під назвою «Браво». Що відбувалось поміж цим — можна переглянути у тексті далі. Але, з чим хочеться звернутись до Вас вже, наші друзі, глядачі та колеги…. Дякуємо Вам. Дякуємо за ту атмосферу, за той світ театру, який по цеглинці будує кожний з вас. Дякуємо за те, що надихаєте нас своєю працею, своїми відгуками, своїм вкладом, надихаєте шукати, рухатись вперед, мріяти, працювати. Від щирого серця бажаємо Вам у новому році, що за кілька днів дасть старт новому марафону, реалізувати свої мрії, знайти нові ідеї та поділитись з тими хто поряд свої світом, думками та поглядами через таку різноманітну та неповторну мову театру.

Січень 2018 року — найвища нагорода — Гран-прі за виставу «Скинія златая» у ІV Міжнародному Різдвяному фестивалі вертепних і лялькових театрів ” Нябйоси ” в м. Мінськ (Білорусія)

Березень 2018 року — фестиваль «Прем’єри сезону». Диплом лауреата за краще музичне оформлення у виставі «Божественна комедія АнДанте» отримала Людмила Зборовська.

Квітень 2018 року — прем’єра вистави «Музична крамничка» для сімейного перегляду. За численними відгуками глядачів вистава своєю стилістикою та музичним оформленням можна вважати візитівкою Львова.

Травень 2018 року — у м. Івано–Франківськ участь у Міжнародному мистецькому фестивалі країн Карпатського Єврорегіону «Карпатський простір» з виставою «Гамлет». На фестивалі був присутній Майкл Добсон (коротка довідка: Майкл Добсон (англ. Michael Dobson; 1960) — шекспірознавець, театрознавець, історик театру, директор Інституту Шекспіра Бермінгемського університету, професор університетів Бірмінгема і Лондонського, Почесний доктор ряду європейських університетів, викладав в Великобританії і США) Майкл Добсон привітав нас з хорошою роботою і відмітив, що найкращого лялькового «Гамлета» поставили у Львові.

Червень 2018 року — вистава «Гамлет» у виконанні ЛАТЕМ «І люди, і ляльки». Диплом лауреата премії ЛМВ НСТД України «Галицька мельпомена» у номінації краща вистава 2017-2018р. у театрах ляльок ЛМВ НСТД України.

Липень 2018 року — театр провів IV Міжнародний фестивалю театрів ляльок “І люди, і ляльки — 2018» метою, якого було ознайомлення львів’ян та гостей міста з творчим доробком та широким спектром жанрів та стилів театрів ляльок. Фестиваль прийняв 21 театр – учасника, 9 з яких були з-за кордону.

Серпень 2018 року — два фестивалі в Польщі: в м.Плонськ на Ogolnopolskij Festiwal Teatrow Lalkowych і Ulicznych “Calineczka” і на Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych w Juszkowie (коло м.Гданськ). Вистави, що стали учасниками — «Божественна комедія АнДанте» та «Пустотливе жабеня».

Вересень 2018 року — в рамках презентації Львова на фестивалях та конкурсах колектив театру ЛАТЕМ «І люди, і ляльки» з виставою В.Шекспіра «Гамлет» було запрошено на культурно–мистецький захід «Театр: пошуки та експерименти» в рамках заходів з підготовки і проведення у м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю «Кропивницький».

Вереснь 2018 року — з метою популяризації національного театрального мистецтва, зміцнення єдиного загальноукраїнського театрального середовища колектив театру ЛАТЕМ «І люди, і ляльки» з виставою В.Шекспіра «Гамлет» став учасником 1 Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Світ. Огляд» в м. Сєвєродонецьк. За висновками експертної ради комісії фестивалю «Світ. Огляд», актриса Надія Крат отримала перемогу в номінації «Найкраща акторська робота» (вистава В.Шекспіра «Гамлет», режисер О.Кравчук).

Жовтень 2018 року —  з метою висвітлення та популяризації кращих здобутків лялькового мистецтва колектив театру ЛАТЕМ «І люди, і ляльки» з виставою «Музична крамничка», участь у III Міжнародний фестиваль театрів ляльок «ДніпроПаппетФест», м.Дніпро

Жовтень 2018р — з метою популяризації сучасної української культури за кордоном, поглиблення зв'язків із найбільш численною у Польщі українською діаспорою Помор'я запрошено колектив театру ЛАТЕМ «І люди, і ляльки» з виставою «Божественна комедія…АнДанте», до участі у «Українському Тижні в Гданську - 2018», м. Гданськ (Польща).

Грудень 2018р — Надію Крат нагороджено від Національної спілки театральних діячів України Премією імені Віктора Афанасьєва «За вагомий внесок у розвиток мистецтва театру ляльок» та Премією Хостікоєва і Бенюка під назвою «Браво» за роль Гамлета.

Багато творчих та фізичних зусиль було покладено на позитивний результат усіх починань. Попереду Новий 2019 рік – нові пошуки – перемоги чи поразки — час виявить це. Але віримо, що робота, зусилля та час вкладений у справу — це завжди здобуток — здобуток досвіду, фаху та майстерності.
Читати далі